KURUMSAL

Hakkımızda

Efe Marin Elektronik, Uzman kadrosu ile Ulusal & Uluslararası deniz sahalarında sefer yapan gemilerde Deniz elektroniği ve Uydu haberleşme ekipmanları alanında faaliyet gösteren, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini esas alarak profesyonel çözümler sunmaya çalışan bir firmadır.

Efe Marin Elektronik, profesyonel çözüm odaklı çalışan 7/24 servis hizmetiyle denizcilik sektöründeki yerini 2006 yılından bugüne kaliteyi ön planda tutarak müşteri memnuniyetini sağlamayı başarmıştır. Siz değerli müşterilerimizle gelecekte de her zaman birlikte hareket etmeyi benimsemiş genç ve dinamik bir kadro ile Gemi Elektronik ve Haberleşme konusunda her zaman destek vermeye devam etmektedir.

Kalite Politikamız

  • Sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma​​k, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, zamanında teslimat yapmak.
  • Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltmek, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi.
  • Toplam Kalite felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması
  • yönünde faaliyetlerimizi Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, dayanıklı tüketim sektöründe kalite açısından öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız.